RECARO - Fotele Samochodowe

WIADOMOŚCI WYDARZENIA MEDIA

Wiosenne Dni Otwarte?
piątek, 17 lutego 2017 08:52
Sklep dziecięcy Bociek zaprasza już 24-25 luty na ul. Mikulczycką 1 w Zabrzu. Fachowcy z Boćka w wiosennym nastroju zadbają o bezpieczeństwo waszych pociech - dobiorą fotelik i zaprezentują jego montaż. Będą czekały na was także drobne upominki i rabaty.
ZAPRASZAMY!!!
 
Dni otwarte sklep Bociek 9-10 Grudnia
wtorek, 06 grudnia 2016 08:42
Pierwsze dni otwarte tej jesieni 28-29 października wzbudziły tak duże zainteresowanie, że Sklep dziecięcy BOCIEK zdecydował się powtórzyć dni otwarte w weekend 9-10 grudnia. W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie.
 
Weekend z RECARO
wtorek, 15 listopada 2016 11:19
W weekend 19-20 listopada zapraszamy do sklepu Tosia na bezpłatne warsztaty bezpieczeństwa, które poprowadzi przedstawiciel RECARO.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zdobyć profesjonalną wiedzę na tematy:
• jak bezpiecznie przewozić dziecko;
• jak prawidłowo zamontować fotelik w samochodzie;
• jak prawidłowo zapinać pasy bezpieczeństwa.

Dodatkowo poruszony zostanie temat  dlaczego nie powinno się przewozić dziecka w kurtce lub kombinezonie. Najbardziej dociekliwi dowiedzą się, czy fotelik obecnie używany fotelik jest prawidłowo zamontowany. Dla wszystkich, którzy podczas Warsztatów bezpieczeństwa zdecydują się na zakup fotelika Recaro przygotowane są niespodzianki.

Zapraszamy!

 
Recaro Zero.1 jest zwycięzcą testu Stiftung Warentest
piątek, 28 października 2016 11:30
Recaro Zero.1 jest zwycięzcą testu Stiftung Warentest w swojej kategorii.
RECARO Zero.1 jest jedynym fotelikiem „rosnącym wraz z dzieckiem” od urodzenia aż do 18 kg, który został oceniony jako "dobry" przez niemiecki Stiftung Warentest. Fotelik Recaro wyróżniał się dobrą ochroną dziecka w trakcie wypadku, łatwą obsługą i ergonomią.
Wyniki testów opublikowano w najnowszym wydaniu czasopisma "Test" (wydanie 11/2016), w sumie przebadano 16 fotelików dziecięcych w odniesieniu do bezpieczeństwa, obsługi, ergonomi i poziomów substancji chemicznych. RECARO Zero.1 otrzymał ocenę „dobry” jako jedyny fotelik dla dzieci od urodzenia do 18 kg (ok. 4,5 roku).
Dotychczas rodzice dzieci, które wyrosły z nosidełek dla niemowląt przy zakupie kolejnego fotelika musieli zdecydować, czy chcą przewozić swoje dziecko tyłem do kierunku jazdy, czy też decydują się na fotelik w którym dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy. Recaro Zero.1 czyni tę decyzję łatwiejszą dla rodziców: fotelik z grupy 0+/I obracany o 360 ° może być stosowany tyłem do kierunku jazdy od narodzin do około 4,5 lat (18 kg). Gdy dziecko jest starsze niż 15 miesięcy, fotelik można jedną ręką ustawić przodem do kierunku jazdy. To rozwiązanie nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale również komfort - fotelik Recaro Zero.1 można obracać o dowolny kąt ustawiając siedzisko fotelika przodem do drzwi samochodu - przez co przypinanie dziecka w foteliku staje się niezwykle wygodne.
 
Dni otwarte sklep dziecięcy Bociek
czwartek, 20 października 2016 07:41
Czekacie na dni otwarte z RECARO na Śląsku? Jeśli tak, to już 28-29 października zapraszamy do Sklepu dziecięcego Bociek w Zabrzu. Na co możecie liczyć? Na pewno na fachowy montaż fotelików i rabaty, a do tego przewidziane są jeszcze upominki, niespodzianki i inne atrakcje. ZAPRASZAMY!!! Zabrze, ul. Mikulczycka 1.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6