RECARO - Fotele Samochodowe

STRATEGIA

Znać swój cel, to wiedzieć dokąd podążać. Dążenie do celu jest dla RECARO ważnym czynnikiem sukcesu. Właściwa strategia sprawia, że przedsiębiorstwo jest gotowe na wyzwania, które niesie ze sobą przyszłość, a tym samym gwarantuje sobie prawidłowy rozwój.

Skupienie się na obszarze premium

Rozwój jest osiągany w pierwszym rzędzie poprzez skupienie się na wyposażeniu samochodów. Samochody grup docelowych to przede wszystkim sztandarowe auta poszczególnych producentów. Wymogi grupy „Premium” są siłą napędową dla RECARO do dążenia do ciągłego postępu i osiągania sukcesów jako przedsiębiorstwo.

Design oraz zarządzanie marką
Klarowny i jednoznaczny język designu (tzw. „RECARO Look”) i zarządzanie marką są istotnymi gwarantami sukcesu. Zapobiega to irytacjom ze strony klientów, zapewnia dotarcie do grup docelowych oraz buduje zaufanie.

Przewaga technologii
Poprzez konsekwentne wprowadzanie innowacji – potwierdzone wieloma wyróżnieniami i nagrodami – RECARO ugruntowuje swoją dominację technologiczną. Przedsiębiorstwo cieszy się opinią „Best of Class” na rynku mobilnych foteli.

Absolutna orientacja na klienta
Decydująca dla RECARO jest perfekcyjna obsługa klientów – począwszy od optymalnego czasu rozwoju dla produktów OEM (Original Equipment Manufacturer) aż do indywidualnego doradztwa dla ostatecznego klienta.

Dominacja marki
Sukces oznacza również, że nie można być zadowolonym w sytuacji, gdy można było osiągnąć znacznie więcej. Dlatego też RECARO dąży do osiągnięcia wyraźnego udziału na rynku we wszystkie obszarach swojego działania.

Organizacja zorientowana na proces

Istotną zasadą filozofii RECARO oraz strategii zorientowanej na poszczególne grupy klientów jest ukierunkowane na proces działanie przedsiębiorstwa. Powiązanie kompetencji w procesach przedsiębiorstwa – od badań i tworzenia designu, po rozwój, zakup, produkcję aż do dystrybucji i marketingu, umożliwia RECARO szybko, elastycznie i efektywnie reagować na zmieniające się wymagania rynku oraz klientów.

Wydajność i profesjonalizm

Ogół działań we wszystkich obszarach aktywności przedsiębiorstwa charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem – jest to obowiązujące zarówno jeśli chodzi o procesy wewnętrzne jak również działania zewnętrzne. Możliwie największa wydajność procesów w przedsiębiorstwie zapewnia także pracownikom ich miejsca pracy.

Gospodarność i rentowność
Profesjonalna metoda pracy generuje zysk firmy, który jest podstawą dla ciągłego i prawidłowego rozwoju. Aby osiągać sukcesy w przyszłości RECARO potrzebuje tej siły, aby aktywować wszelkie niezbędne inwestycje.

Atrakcyjność pracodawcy
Poprzez produkty pierwszej klasy, skoncentrowanie się na głównych kompetencjach, swoisty Corporate Behaviour oraz wzorcowy wizerunek przedsiębiorstwa, RECARO może cieszyć się opinią atrakcyjnego pracodawcy dla dobrze wykształconych pracowników. Pracownicy są dumni z tego, że pracują dla RECARO.

Członek silnej grupy
Zalety bycia ważną częścią silnej grupy przedsiębiorstw, są widoczne jak na dłoni: pozytywne efekty wspólnych działań, wysoka i pewna siła finansowa jak również utrzymywanie ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa zapewniają RECARO bezpieczeństwa i zaufanie u klientów.
 
Wszystkie przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.