RECARO - Fotele Samochodowe
MARKA

Najlepsze foteliki samochodowe - MARKA RECARO

Recaro to doskonale znana marka wśród miłośników motoryzacji na najwyższym poziomie. Przez lata działalności stała się synonimem znakomitych produktów powstających według najwyższych standardów. Innowacja, trwałość i przede wszystkim bezpieczeństwo.


RECARO


JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W NIEMIECKIM STYLU

Przeszło sto lat doświadczenia w połączeniu z nowoczesnymi biurami projektowymi ulokowanymi w Niemczech, gwarantują że Recaro wytwarza najlepsze foteliki samochodowe. Doświadczenie zdobywane podczas projektowania i wytwarzania foteli do samolotów, samochodów osobowych (w tym także wykorzystywanych w sporcie wyczynowym) zostało wykorzystane także podczas pracy nad niezwykle wymagającymi produktami, jakim są foteliki samochodowe. Stale podnosząc standardy i rozwijając produkty, od lat foteliki samochodowe Recaro są najlepszym wyborem dla osób, które chcą zapewnić swoim dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wygodę zarówno na krótkich jak i dłuższych trasach.


Foteliki samochodowe marki Recaro są projektowane, konstruowane i wytwarzane w Niemczech. Wewnętrzne laboratorium badań zderzeniowych należy do nierozerwalnego elementu działań projektowych. Wieloetapowe testy zderzeniowe pozwalają, aby foteliki zapewniały najwyższy poziom ochrony najmłodszych pasażerów, znacznie przekraczając europejskie standardy. To dlatego oferowane przez naszą firmę foteliki przekraczają wymagania dotyczące ochrony głowy dziecka w przypadku zderzeń czołowych aż do 64% (zgodnie z normą ECE-R 44/04). Ale to nie wszystko. Niemieckie biura projektowe stale poszukują nowych rozwiązań, by jeszcze bardziej podwyższyć standardy bezpieczeństwa przewożenia najmłodszych pasażerów. By jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko.


PAKIET UNIKALNYCH KORZYŚCI RECARO

Bezpieczeństwo dzieci to niezwykle ważkie zagadnienie. Dlatego Recaro od lat prowadzi na szeroką skalę program edukacyjny, podczas którego eksperci naszej firmy szkolą sprzedawców i rodziców w zakresie optymalnego doboru, montażu oraz użytkowania fotelików. Dzięki temu jeszcze bardziej minimalizowane jest ryzyko obrażeń wśród najmłodszych pasażerów. Najważniejszych pasażerów.


Od niedawna najlepsze foteliki samochodowe w ramach Programu Wymiany Fotelików Samochodowych Recaro można oddać w ręce specjalistów, którzy ocenią stan techniczny fotelika Recaro, który brał udział w kolizji lub wypadku. W razie konieczności nie będzie kłopotów z wymianą na nowy model.


Wzorcowa jakość i najwyższe standardy bezpieczeństwa to także unikalny pakiet korzyści obejmujący:

  • - szkolenie z zakresu bezpiecznego przewożenia najmłodszych pasażerów,
  • - 4 lata gwarancji,
  • - serwis door-to-door,
  • - wymiana powypadkowego fotelika na nowy.


Foteliki samochodowe Recaro – najwyższa jakość ochrony dzieci.