RECARO - Fotele Samochodowe
Numery seryjne fotelików dziecięcych
Drodzy Rodzice,

Od ponad 100 lat koncern RECARO dokłada wszelkich starań, aby jego produkty zapewniały możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji z ich użytkowania.

Firma LOGIS S.A., jako Generalny Dystrybutor RECARO w Polsce dumna jest z tego, że foteliki samochodowe RECARO są synonimem bezpieczeństwa i przekraczają wymagania normy ECE-R 44/04 nawet o 64%. Foteliki samochodowe RECARO są zwieńczeniem wielu badań i testów na etapie projektowania oraz najwyższych norm jakości obowiązujących w trakcie produkcji i dystrybucji. W konsekwencji zapewniają one najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkownikom – Państwa dzieciom.

RECARO ponosi pełną odpowiedzialność za jakość swoich wyrobów i w tym celu oznacza każdy fotelik indywidualnym numerem seryjnym. Numer ten umożliwia odtworzenie kluczowych procesów produkcyjnych i logistycznych jakim poddany był fotelik, jak również  jest niezbędny w procesie obsługi i komunikacji z Klientem w tym:

- rejestracji gwarancji podstawowej 24 miesiące,

- rejestracji gwarancji rozszerzonej 48 miesięcy,

- obsługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

- komunikacji akcji serwisowej.

Foteliki RECARO bez indywidulanych numerów seryjnych nie pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji RECARO przez co ich pochodzenie, jakość i poziom bezpieczeństwa są niemożliwe do zweryfikowania. Foteliki te również z oczywistych względów nie mogą być objęte gwarancją podstawową i rozszerzoną zapewnianą przez markę RECARO i dystrybutora.

Dlatego też, jeszcze przed zakupem fotelika, warto sprawdzić czy oznaczony on jest numerem seryjnym zgodnym z poniższym wzorcem marki RECARO.

Wzór numeru seryjnego fotelików RECARO

W razie wątpliwości i pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 46 814 73 55 lub 46 814 73 88.

RECARO
Ciesz się życiem
Ciesz się bezpieczeństwem